piaf-brno2

Růžový nálet v Brně hodnotí práci markeťáků

Stává se vám, že stojíte na zastávce a nechápavě koukáte, co se vypustilo do světa za reklamy? Máte chuť je oznámkovat jak ve škole a nechat jim vzkaz?

Tak potom pro vás máme dobrou zprávu, protože brněnská CLVčka jsou od středy pod útokem vtipných vzkazů ve stylu „Není třeba se stydět“, „Není co slavit“, „Tak tihle kreativci měli slušnej matroš“, „Na toto téma je asi těžké přijít s něčím novým“, a u těch nejbizarnějších vizuálů všeříkající „WTF?!“.

Jelikož je u všech uveden dovětek „Máte na víc. Restartujte se na www.piafawards.com“, tak se zřejmě jedná o nějakou formu guerillové kampaně pro PIAF, což je mezinárodní konference zaměřená na kreativní reklamu.

Tyto vzkazy jsme zahlédli na Maliňáku, Mendláku a i po cestě na ESF. Fandíme každému, kdo se snaží povznést reklamu na vyšší level a dáváme lajk.

A co vy? Potkali jste taky nějaké CLV s růžovým ptáčkem? A co na to říkáte?

piaf-brno5 piaf-brno4 piaf-brno3 piaf-brno2 piaf-brno1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>